#1 McGrath and Co Maiden 70m Handicap heat 1
#2 McGrath and Co Maiden 70m Handicap heat 2
#3 Bicycle Centre Burnie U13 B Grade Scratch Race
#4 Bicycle Centre Burnie U13 A Grade Scratch Race
#5 Bicycle Centre Burnie U15 Scratch Race
#6 Image Signs and Promotions Mens D Grade Scratch Race 5000m
#7 McGrath and Co Maiden 70m Handicap Final
#8 Bicycle Centre Burnie U17 Scratch Race
#9 IGA Value Pluse West Park Grove Open 70m Handicap heat 1
#10 IGA Value Pluse West Park Grove Open 70m Handicap heat 2
#11 IGA Value Pluse West Park Grove Open 70m Handicap heat 3
#12 IGA Value Pluse West Park Grove Open 70m Handicap heat 4
#13 Roger Jaensch MP Mens C Grade Scratch Race 5000m
#14 Gavin Pearce MP Mens B Grade Scratch Race 5000m
#15 Bicycle Centre Burnie U13 Handicap 1000m Final
#16 Bicycle Centre Burnie U15 Handicap 1000m heat 1
#17 Bicycle Centre Burnie U15 Handicap 1000m heat 2
#20 Forico Open 70m Handicap
#21 SEA FM-7BU Womens B Grade Scratch Race 3000m
#22 UTAS Cradle Coast Campus Womens A Grade Scratch Race 5000m
#23 Sewell Sweepers Olympic Sprint heat 1
#24 Sewell Sweepers Olympic Sprint heat 2
#25 Sewell Sweepers Olympic Sprint heat 3
#26 Sewell Sweepers Olympic Sprint heat 4
#27 Bicycle Centre Burnie U15 1000m Handicap Final
#28 Bicycle Centre Burnie U17 1000m Handicap Final
#29 Stubbs Constructions Womens Burnie Gift heat 1
#30 Stubbs Constructions Womens Burnie Gift heat 2
#31 Stubbs Constructions Womens Burnie Gift heat 3
#32 Stubbs Constructions Womens Burnie Gift heat 4
#33 Cool Ridge Mens Burnie Gift heat 1
#34 Cool Ridge Mens Burnie Gift heat 2
#35 Cool Ridge Mens Burnie Gift heat 3
#36 Cool Ridge Mens Burnie Gift heat 4
#37 Cool Ridge Mens Burnie Gift heat 5
#38 Cool Ridge Mens Burnie Gift heat 6
#39 Cool Ridge Mens Burnie Gift heat 7
#40 Workforce Development Womens 1000m Handicap heat 1
#41 Workforce Development Womens 1000m Handicap heat 2
#42 Workforce Development Womens 1000m Handicap heat 3
#43 Dowling McCarthy Tyres Mens 1000m Lightning Handicap heat 1
#44 Dowling McCarthy Tyres Mens 1000m Lightning Handicap heat 2
#45 Dowling McCarthy Tyres Mens 1000m Lightning Handicap heat 3
#46 Dowling McCarthy Tyres Mens 1000m Lightning Handicap heat 4
#47 Dowling McCarthy Tyres Mens 1000m Lightning Handicap heat 5
#48 Dowling McCarthy Tyres Mens 1000m Lightning Handicap heat 6
#49 Sportspower Burnie Nu-Gen 400m handicap Final 1
#50 Sportspower Burnie Nu-Gen 400m handicap Final 2
#51 Sportspower Burnie Nu-Gen 400m handicap Final 3
#52 Sportspower Burnie Nu-Gen 400m handicap Final 4
#56 Sewell Sweepers Olympic Sprint
#57 One Agency Burnies Masters 2000m Handicap
#58 Bicycle Centre Burnie U13 1000m Wheel Race Final
#59 Bicycle Centre Burnie U15 2000m Wheel Race Final
#61 Bicycle Centre Burnie U17 2000m Wheel Race Final
#63 One Agency Burnies Nu-Gen Junior 1609m Handicap
#64 McKenna Family Nu-Gen Encourage 1609m Handicap
#65 One Agency Burnie Masters 300m Handicap Final
#66 SERS Sheet Metal and Roofing Womens Wheel Race 2000m heat 1
#67 SERS Sheet Metal and Roofing Womens Wheel Race 2000m heat 2
#68 William Adams (Elphinstone Group) Mens Wheel Race 3000m heat 1
#69 William Adams (Elphinstone Group) Mens Wheel Race 3000m heat 2
#70 William Adams (Elphinstone Group)Mens Wheel Race 3000m heat 3
#71 William Adams (Elphinstone Group) Mens Wheel Race 3000m heat 4
#74 Sportspower Burnie Nu-Gen Girls 120m Handicap heat 1
#75 Sportspower Burnie Nu-Gen Girls 120m Handicap heat 2
#76 Sportspower Burnie Nu-Gen Girls 120m Handicap heat 3
#79 Sportspower Burnie Nu-Gen Boys 120m Handicap heat 1
#80 Sportspower Burnie Nu-Gen Boys 120m Handicap heat 2
#81 Sportspower Burnie Nu-Gen Boys 120m Handicap heat 3
#82 Sportspower Burnie Nu-Gen Boys 120m Handicap heat 4
#85 Bendigo Bank Mens Invitation Keirin heat 1
#86 Bendigo Bank Mens Invitation Keirin heat 2
#87 Bendigo Bank Mens Invitation Keirin heat 3
#88 Bendigo Bank Womens Invitation Keirin heat 1
#89 Bendigo Bank Womens Invitation Keirin heat 2
#90 Stubbs Constructions Womens Burnie Gift Semi Final 1
#91 Stubbs Constructions Womens Burnie Gift Semi Final 2
#92 Cool Ridge Mens Burnie Gift Semi Final 1
#93 Cool Ridge Mens Burnie Gift Semi Final 2
#94 Cool Ridge Mens Burnie Gift Semi Final 3
#96 Print Domain Womens 1000m Handicap Final
#97 Ricky and Kereyn Aitken Womens 400m Handicap heat 1
#98 Ricky and Kereyn Aitken Womens 400m Handicap heat 2
#100 UTAS Cradle Coast Campus Mens 400m Handicap heat 1
#101 UTAS Cradle Coast Campus Mens 400m Handicap heat 2
#102 UTAS Cradle Coast Campus Mens 400m Handicap heat 3
#103 Bendigo Bank Mens Keirin Final
#104 Bendigo Bank Womens Keirin Final
#106 Sportspower Burnie Nu-Gen Girls 120m Handicap Final
#107 Sportspower Burnie Nu-Gen Boys 120m Handicap Final
#110 Workforce Development Mens 1000m Lightning Handicap Final
#111 Dana Australia Invitation 120m Sprint
#112 Ricky and Keryn Aitken Womens 400m Handicap Final
#113 UTAS Cradle Coast Campus Mens 400m Handicap Final
#114 Direct Edge Manufacturing Womens Wheel Race Final
#116 William Adams (Elphinstone Group) Mens Wheel Race Final
#117 Stubbs Construction Womens Burnie Gift Final
#118 Cool Ridge Mens Burnie Gift Final
#119 AJL Heavy Equipment Open 1609m Tasmanian Mile
#120 Sewell Sweepers Mens A Grade Scratch Race 8000m
This page will automatically refresh every 5 minutes. This will ensure you have the most up to date list of events. It may cause your events to close.